KVĚTEN 2024

KVĚTEN JE KAMARÁDI PLNÝ RŮZNÝCH AKCÍ, PŘI KTERÝCH SE NASMĚJETE A UŽIJETE SI DOBRODRUŽSTVÍ. BUDE BESÍDKA K SVÁTKU MAMINEK, ČEKÁ NA NÁS SLAVNOST PADOUCHŮ, OSLAVA DNE DĚTÍ A TAKÉ SKÁKACÍ HRAD. URČITĚ BUDEME SLAVIT I NAROZENINY!

NAŠE BOJOVÁ HRA ANEB ŠIPKY, ÚKOLY A NALEZENÝ POKLAD

Dnes si velké děti trochu zahrály na dobrodružství neboli hledání pokladu. Vydali se na cestu plnou úkolů a zjistili, co znají, jak se jim daří přemýšlet a orientovat se v prostoru. Šipky jim ukazovaly cestu k zadaným úkolům, které společně plnili. Trochu si protáhnuli těla, hádali slova na počáteční písmenka, přemýšleli, co znají o lidském těle, připomněli si , jaké v Praze máme zajímavosti nebo nakreslili dopravní prostředek. Nakonec hledali svůj poklad a užili si bezva dopoledne.

KVĚTNOVÉ NAROZENINKY – OSLAVY VE ŠKOLCE

Dneska máš narozeniny ….my máme přání jediný….štěstí, zdraví, štěstí, zdraví…hlavně to zdraví! A ještě hodně kamarádů, veselou mysl a plno zážitků, přejeme všem oslavencům. Dáme si společně sladký dortík a celý den si budeme užívat.

Něco já mám za lubem, snad se stanu holubem, kouknu sem a kouknu tam, sladký mufín ochutnám.

Medvídci se na mě smějí, hodně štěstí asi přejí, pětka se už rozzáří, ať se ti všechno podaří.