DUBEN 2024

V DUBNU UŽ SE BUDEME TĚŠIT NA TO PRAVÉ JARO,PLNÉ SLUNÍČKA A ZPĚVU PTÁČKŮ. PŘEDŠKOLÁCI SE PŮJDOU PŘEDSTAVIT JAKO BUDOUCÍ PRVŃÁCI DO ZÁKLADNÍCH ŠKOL.  A NEBOJTE SE…  NEBUDOU CHYBĚT ANI OSLAVY NAROZENIN.

VESELÉ PÍSNIČKY – PŘEDSTAVENÍ PLNÉ LEGRACE, TANCE A DOBRÉ NÁLADY

A zase jsme se smáli od začátku až do konce představení. Tihle rytíři k nám přivezli do školky představení plné pohádkových písniček a my jsme jásali, tančili a zpívali a dokonce i hráli v pohádce.

A MÁME TADY NAROZENINY…… DORTÍK, LIMONÁDKY A PLNO LEGRACE

Naše tradice pokračuje. Oslava narozenin ve školce by přece nebyla žádná oslava bez upatlaných pusinek, veselé písničky a sladkého pokušení. A proto přejeme všem kamarádům, kteří v březnu oslaví narozeniny, hodně štěstíčka, zdravíčka a bezva rodiče!

Velký dort pro Tebe máme, k narozeninám Ti ho dáme a k tomu srdečné přáníčko, ať se máš úžasně, holčičko.

Ať ten úsměv na Tvé tváři vidí všichni, jak jen září. Štěstí, zdraví ať máš dost a nechybí Ti zvědavost.