ZÁŘÍ 2023

VÍTÁME VÁS  V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE A VĚŘÍME, ŽE SI U NÁS DĚTI NAJDOU MNOHO KAMARÁDŮ, ZAŽIJÍ SPOUSTU LEGRACE A  ZÁBAVY A SPOLEČNĚ PROŽIJEME MNOHO HEZKÝCH DNŮ ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024.

PRVNÍ DNY NAŠICH KAMARÁDŮ VE ŠKOLCE

Konečně se kamarádi ze školky dočkali a po prázdninách se sešli ve školce. Přivítali nové děti, vyprávěli si, jak prožili volné letní dny u vody, u babičky v lese nebo s rodiči na horách. Děti se těšili, jak si spolu zase budou hrát, na zlobeníčko pod stolem, na řádění na zahrádce nebo na breptání v kuchyňce. Nejmladší děti se vůbec nebály a poznávaly, jak to ve školce vypadá, která paní učitelka je u nich ve třídě a jak si umí hrát ostatní kamarádi.

HRAJEME SI NA ZAHRADĚ

Naše zahrada plná dětského smíchu, legrace a dobrodružství. Každý malý kamarád si najde svou bezva hru – jízda na dopravním hřišti, houpání , stavba v písku nebo jen honičky – to je pro děti to pravé. Najdou tu kamarády na pořádné řádění, objeví poklady přírody a poznají i zázraky přírody.

OSLAVA NAROZENIN DĚTÍ V ZÁŘÍ … BUDE JEDNA VELIKÁ LEGRACE…..

Hodně štěstí, zdraví a dlouhá léta …popřejeme všem kamarádům narozeným v září. Už se těšíme na sladké dortíčky, veselé písničky a hodně úsměvů.

Kouknu sem a kouknu tam, kamarády tady mám, vesele se usmívám, sladké dobroty … to si dám.

Rok utekl jako voda a není to žádná škoda, já jsem totiž chytrý kluk, velký, silný jako buk.

Dortík jako ze škatulky, …to se budou divit holky! Nejsem skrblík, to se ví, paní učitelka nás podělí.