AKTIVITY

MĚSÍC LEDEN 2021

rampouchy

VÍTÁME VÁS  V NOVÉM ROCE 2021 A VŠEM PŘEJEME HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A SPOKOJENOSTI.

Přišla paní Zima a mráz zalézá mezi prstíky. Musíme si schovat uši pod čepici a červený nos a tváře nám budou zářit jako bambulky.  Nám to ale ve školce vůbec nebude vadit. Budeme si hrát, povídat si, naučíme se nové  básničky a písničky.

Bohužel se v lednu nepotkáme s divadelním představením, protože je nejvyšší stupeň pandemie.

Prosíme maminky, aby včas své děti přihlásily na kroužky na II. Pololetí.

Sněhuláci

V případě onemocnění dítěte či v období karantány, máte možnost se inspirovat různými nápady, tématy, zajímavostmi  na našich webových stránkách v odkazu ODKAZY PRO HRU.

Prosíme rodiče, aby si při vstupu do budovy školy řádně vydezinfikovali ruce a před předáním dítěte učitelce dohlédli na řádné umytí rukou dítěte. Povídejte si i doma o důležitosti hygieny právě v současné době.

AKCE MĚSÍCE – LEDEN 2021

4. leden – ZAČÍNÁ ŠKOLKA – těšíme se na všechny kamarády