ŘÍJEN 2020

PŘIŠEL MĚSÍC ŘÍJEN A V NAŠÍ ŠKOLCE ZAČNOU TOLIK OBLÍBENÉ KROUŽKY, ZA KTERÝCH VÁM BRZY UKÁŽEME FOTOGRAFIE. PŘIJEDE DIVADLO, BUDEME SI UŽÍVAT HRANÍ VE ŠKOLCE A SAMOZŘEJMĚ NEBUDE CHYBĚT ANI OSLAVA NAROZENIN.

Hranicko2Naše pohodička ve třídě nejmenších

Hraníčko

Lážo…plážo… se mami neboj …. jsem úplně v pohodě

Lásky

Malé lásky Gábinky

Mumie

Hráli jsme si na mumii

Princezny

I takhle  si ve školce můžeme hrát na princezny.

ŘÍJNOVÉ OSLAVY NAROZENIN

narozky - ž

To Vám bylo slávy, až se všichni smáli, každý dostal vajíčko, upatlal si hned tričko.

Narozky - ja

Už jsem o rok starší, fotbal hraju – braši. Jednou budu  levé křídlo, to mi věř – ty moje třído!

Dnes Vám rozdám muffínky – dobrotku pro naše pusinky, budeme si spolu smát, celý den si budem hrát.

narozky-1

Já se mám , já se mám, dortíčky Vám dneska dám. Ať se pěkně nabaštíte, celou pusu ušpiníte.

DIVADÉLKO O PASÁČKOVI VEPŘŮ

Pohádka o trochu nafoukané princezně Aničce a chytrém králi Ondrovi vyčarovala úsměvy na tvářích našich dětí. Děti pomohly Ondrovi s výchovou princezny a princezna už dnes ví, že když něco chceme, musíme pěkně poprosit a také poděkovat.

Divadlo-říjen