LISTOPAD 2020

skritek

V  LISTOPADU SE BUDEME TĚŠIT S NAŠIMI KAMARÁDY NA FOTOGRAFOVÁNÍ, POHÁDKU , BUDEME SLAVIT NAROZENINY A UŽÍVAT SI BAREVNÉHO PODZIMU.

svetla

TAJEMNÁ SVĚTÝLKA OD NAŠICH KAMARÁDŮ NA PODZIMNÍ STŮL

Posíláme Vám pro radost hned první fotografii. A proč zrovna tuhle ? Jak víte, tak každý rok u nás ve školce probíhá Podzimní slavnost, kterou pořádají naši rodiče s turistickým oddílem S.T.A.N a kterou nám virus Covid 19 překazil. Abychom nebyli smutní, děti z Medvídků vyrobily společně s paní učitelkou Gabčou tajemná světýlka pro radost všem. Děti si na skleničky namalovaly různé motivy a pak už stačil drátek a svíčka, aby lampička krásně svítila.

NAŠE LISTOPADOVÉ NAROZENINY

I v listopadu  společně slavíme narozeniny se sladkým dortíkem, dobrou náladou a pusou pěkně zapatlanou.

Narozky

My jsme přátelé, v partě veselé, my jsme čtyři želví Ninjové…kluci akorát, co se uměj smát…znáte ještě takové?

Sladký muffin, ten si dám, narozky já dneska mám. Podělím se s kamarády, Ti ho mají také rádi.

A UŽ SE ZAČÍNÁME CHYSTAT NA MĚSÍC PROSINEC…. VÍTE, CO NÁS ČEKÁ?

Výrobky