DUBEN 2021

Pes

VZHŮRU ZA DOBRODRUŽSTVÍM A JEŠTĚ DÁL… TO JE MŮJ KRÁSNÝ SEN. V NOCI SE MI ZDÁLO, ŽE JSEM VYLETĚL RAKETOU NA PLANETU MARS A POTKAL TAM MIMOZEMŠŤANA BAFANA. VYPADAL SKORO JAKO JÁ, JEN MĚL NA SOBĚ DIVNÝ OBLEČEK S NĚJAKOU HADICÍ NA ČUMÁČKU. POTOM JSEM SE PROHÁNĚL MOTOROVÝM ČLUNEM A POHLADIL SI KOSATKU…JEN MĚ TROCHU VÍC POSTŘÍKALA VODOU, ŽE JSEM MĚL CELÝ MOKRÝ KOŽÍŠEK. A K RÁNU JSEM SE STAL PANEM STROJVŮDCEM V METRU…. A TO JSEM SE TROCHU BÁL, PROTOŽE VŠUDE BYLA TMA. NAŠTĚSTÍ JSEM SE PROBUDIL A UVIDĚL VAŠE KRÁSNÉ OBRÁZKY S BALONEM, PARNÍKEM A DOKONCE I S KOŇSKÝM POVOZEM. JÁ I PANÍ UČITELKY VÁS MOC CHVÁLÍME A UŽ SE MOC TĚŠÍME, AŽ SE UVIDÍME VE ŠKOLCE. TAK AHOJ KAMARÁDI!

OSLAVA NAROZENIN V DUBNU

Dneska mám narozeniny, přání mám jedno jediný, ať jsme hodně zdraví a stále usměvaví!

Oči – modré korálky, úsměv jako z pohádky, dneska mám svůj slavný den, už se těším, děti, ven.

NAŠE ČARODĚJNICKÉ HRANÍ VE ŠKOLCE

čarodějnice