V ŘÍJNU JSME SE JIŽ POZNALI A BUDEME SE TĚŠIT NA KAMARÁDY - STUDENTY Z UK, PROBĚHNE WORK SHOP O ZELENINĚ, PŘIJEDE K NÁM POHÁDKA A TAKÉ SE BUDEME TĚŠIT NA PODZIMNÍ SLUNÍČKOVOU PŘÍRODU.

HURÁ...BUDE OSLAVA NAROZENIN....DÁME SI DORTÍKA A BUDEME SE TĚŠIT S NAŠÍM KAMARÁDEM

A i v říjnu se nám narodilo hodně kamarádů...Narozeninový dort svítí na stole jen pro oslavence a my zpíváme, radujeme se a přejeme jen to nejlepší, hodně zdraví a štěstí.

Dnes mám vážně velký den, slavit budu, pojďte sem,
budeme se spolu smát, pak si budem ještě hrát.

Princeznička na bále, poztrácela korále,
sladké jako broskvičky, vždyť máme mlsné jazýčky.
Medvídci se na mě smějí, hodně štěstí asi přejí,
pět svíček se rozzáří, ať se ti všechno podaří.

S úsměvem jde všechno líp, štěstíčko si rychle chyť,
pusinku ti posíláme, vždyť tě rádi všichni máme.

MEDVÍDCI JSOU ŠIKULOVÉ A UŽ VYRÁBÍ ZVÍŘÁTKA... POZNÁTE JAKÉ JE TO ZVÍŘE?

Kamarádi z Medvídků se ve školce rychle zabydleli. Společně si hrají, zpívají a povídají básničky, snaží se oblékat, hezky baštit, ale dokonce už vyrábějí krásná zvířátka. Všechny malé děti moc chválíme!

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO VŠECHNY NAŠE KAMARÁDY..... JAK SE JMENUJE TAHLE POHÁDKA?

Kamarádi se dnes dočkali. No samozřejmě, přijela za námi pohádka. Kůzlátka, máma koza, mlsná liška a hloupý vlk se u nás cítili jako doma. Děti věděly, že se nesmí nikomu cizímu otvírat a že mají poslouchat maminku a tatínka. Proto těm dvou malým nezbedům radili, co je správné a jak se mají zachovat, když je chce liška nebo vlk vylákat z domečku.