VŠEM DĚTEM I RODIČŮM PŘEJEME V NOVÉM ROCE 2019 HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A SPOKOJENOSTI, MNOHO OPTIMISMU A ÚSPĚCHŮ V OSOBNÍM I PRACOVNÍM ŽIVOTĚ.
BUDEME SE TĚŠIT NA POHÁDKU O SNĚHULÁKOVI, KTERÝ ŽIL NA MALÉ STRANĚ, BUDEME SI POVÍDAT O ZDRAVÍ A O DŮLEŽITÝCH TELEFONNÍCH ČÍSLECH A NEZAPOMENEME ANI NA OSLAVY NAROZENIN.
PROSÍME RODIČE, NEZAPOMEŃTE PŘIHLÁSIT SVÉ DĚTI NA KROUŽKY NA II. POLOLETÍ.

ZAČAL NOVÝ ROK A NAŠI KAMARÁDI SLAVÍ NAROZENINY V KRUHU SVÝCH KAMARÁDŮ A KAMARÁDEK

Dneska máš narozeniny ....my máme přání jediný....štěstí, zdraví, štěstí, zdraví...hlavně to zdraví! A ještě hodně kamarádů, veselou mysl a plno zážitků, přejeme všem oslavencům. Dáme si společně sladký dortík a celý den si budeme užívat.

Dortík plný bonbonků, dárky plné balónků,
po obídku ...to si dám, neboj...nabídnu i Vám.
Už se těším na tu slávu, k dortu nechci žádnou kávu,
moc mi chutná karamel, pak si půjdeme hrát ven.

V LEDNU K NÁM PŘIJELA POHÁDKA O SNĚHULÁKOVI Z MALÉ STRANY....

Zima, zima tu je...snížek....ale ne...nepoletuje jako v písničce. Zimu nám přivezla veselá pohádka. A jak už to tak bývá, bylo v ní dobro i zlo. Hodný sněhulák a bručoun, který by nejraději chtěl, aby ho děti postavily a pak už aby se ho nikdo nedotýkal. Aby byl na světě sám a mohl si nosit nos nahoru. A jak to dopadlo?....Nic Vám nepovím. Ať vypráví pohádku Vaše děti. Určitě se jim moc líbila.

POMOC...POMOC....POMOC... UČÍME SE, KDY VOLAT O POMOC

Nikdo z nás není dokonalý a nikdo neví, co se může zítra, pozítří nebo za měsíc stát. Ale my jsme se dozvěděli, že když se staneme svědky nějakého neštěstí, můžeme pomoci jeden druhému. Víme, že díky telefonním číslům 150, 155 a 158 můžeme zavolat hasiče, záchrannou službu nebo policii. Možná ty čísla zapomeneme, ale když dospělému povíme, že se stalo neštěstí, jistě nám rychle pomůže a my zachráníme někomu život nebo majetek.