V DUBNU BUDEME SLAVIT KRÁSNÉ VELIKONOCE A PŘÍCHOD JARA. BUDEME VYRÁBĚT DÁREČKY PRO RODIČE, PŘIPRAVÍME PRO MAMINKY JARMARK A ČEKÁ NA NÁS POHÁDKA, KLAUN PEPÍNO, FOTOGRAFOVÁNÍ S KAMARÁDY, ATD. TĚŠTE SE S NÁMI NA DALŠÍ ZÁŽITKY V NAŠÍ ŠKOLCE.

 
 


VELIKONOČNÍ JARMARK VÝROBKŮ NAŠICH DĚTÍ A JEJICH ŠIKOVNÝCH PANÍ UČITELEK....
 
 
Velikonoční jarmark se v naší mateřské škole stal tradicí. Před Vánoci a před Velikonocemi se děti pustí do vyrábění. Stříhají, lepí, motají a a hlavně se moc těší, jakou budou mít maminky, babičky nebo tety radost, až uvidí tu krásu. Vybírat si mohou opravdu z velké nabídky. Mohou si zde pořídit velikonoční věnce, zajíčky, ovečky nebo košíčky. Na stůl si položit do misky nebo zapíchnout do květináče vajíčka, různě zdobená, nebo si jistě zamilují keramické výrobky. Podívejte se s námi na tu krásu.

 
 
  Velikonoční dekorace na žádném stole nesmí chybět... Zajíčkové potěší každou babičku.... Tak co si asi vybereme?... Tady najdu slepičku od naší holčičky.... Vy jste určitě vybrali dárečky pro všechny tety a babičky... Ovečky....budeme je počítat?... Slepičky budou snášet vajíčka... Keramický kluk a holčička potěší maminku.... Na stole nesmí chybět tác a voňavý závin...mňam.....
 
 


VESELÉ DOPOLEDNE S KLAUNEM PEPÍNEM A ŽIVÝMI PEJSKY NÁS VŽDY HODNĚ POTĚŠÍ........
 
 
Děti milují legraci a ta nechybí, když k nám do školky přijede klaun Pepíno, pejskové Jimmy a Filípek a samozřejmě jejich hodná panička Vlastička. Klaun se s dětmi přivítá a hned vymýšlí samé hlouposti, tyká paní učitelkám, zakopne i o svou botu a plete si pravou i levou ruku. S dětmi rošťačí, učí je žonglovat, tancovat a ukazuje nám, jak pejsci zlobí jako děti. Vystoupení je vždy plné legrace a smíchu, plné nápadů a balonků. Moc se těšíme, že za rok zase přijede s tou svou veselou partou.

 
   
 
  Tančíme v rytmu samby.... Prý umí Jimmy pozdravit..dobrý den.... Cvičíme společně s Filípkem.... Kam se to vydal Jimmy...zlobit s dětmi.... Halo...kde je ten hafík.... Hula, hula...to nám to jde.... I kluci umí... Pozor ....už tu jsou mexické pohyby.... A kdopak to tu tančí...je to Filípek... Diskotéka na rozloučenou....
 
 

NÁVŠTĚVA ŽIŽKOVSKÉ VĚŽE ... NEJVYŠŠÍ STAVBY V PRAZE

 
 
Děti z Kočiček dostaly nabídku se podívat na naši ŽIŽKOVSKOU VĚŽ. I když výhled na Prahu byl trochu šedivý, děti měly velikou příležitost se podívat, co ve věži je a tak o ní zjistit hodně zajímavostí.
Žižkovská věž - Tower Park Praha - není nejen nejvyšší stavbou Prahy, ale se svými 216 metry i nejvyšší vyhlídkovou plošinou v České republice. Konstrukce se skládá ze tří válcových ocelových tubusů dosahujících společně výšky 134 metrů. Hlavní tubus, obsahující dva rychlovýtahy, pak přechází do anténního nástavce sahajícího do výšky 216 metrů. Po kompletní rekonstrukci všech vnitřních prostor, je nová Observatoř Tower Park Praha ve výšce 93 metrů nad zemí, která nabízí jako jediná v Praze 360° pohled na metropoli.
Kromě úžasného výhledu zde můžete vyzkoušet i interaktivní zábavu v podobě ozvučených závěsných křesel, můžete se podívat na makety věží z celého světa nebo hledat , kde je ten Váš malý domeček, ve kterém bydlí celá rodinka.

 
 
  Čekáme na výtah do výšin....... Mamko...to je výhled..... Praha jako na dlani.... Data a informace pro velké i malé.... Každého zaujalo něco jiného.... Podívám se až do nebe..... I kluci si umí užívat lenošení... Která věž je na světě nejvyšší?... Mami, tady to musíš vidět.. Před věží....
 
 

OSLAVA NAROZENIN DĚÍ V DUBNU BUDE JEDNA VELIKÁ LEGRACE.....
 
 
Hodně štěstí, zdraví a dlouhá léta ...popřejeme všem kamarádům narozeným v dubnu. Už se těšíme na sladké dortíčky, veselé písničky a hodně úsměvů.

 
 
Kouknu sem a kouknu tam, kamarády tady mám,
vesele se usmívám, sladký dortík...ten si dám.
 
 

VESELÉ VELIKONOCE V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE....ANEB JAK JSME TRÉNOVALI NA VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ...

 
 
Velikonoce slavíme ve školce a později i doma, v kruhu své rodiny. Ve školce barvíme a zdobíme vajíčka, vyrábíme přáníčka, zdobíme jarně celou školku a těšíme se společně na jarní sluníčko. A k té velikooční slávě také patří vyšlehání pomlázkou. Ve školce jsme provedli řádný nácvik, aby se na velikonoční pondělí maminky těšily na výplatu. Poté budou krásné a zdravé jako naše holčičky.
A po hodování jsme si užívali jarní sluníčko a těšili se na blížící se svátky jara.

 
 
  Hody, hody.... Mamko...těš se..... Jenom něžně, aby to moc nebolelo..... Doma vypráším dvě holky...hurá.... Každou holku pěkně vyplatím.... Asi nás bolí trochu zadeček...... Je jaro a my jsme zamilované ... Spolu hrajeme fotbal.... Houpy.....kočka snědla kroupy.. My si taky dáme houpačku... Těšíme se na Velikonoce.....
 
 


NEJSTARŠÍ KAMARÁDI - MEDVÍDCI A KOČIČKY NAVŠTÍVILI ČERNÉ DIVADLO........
 
 
Černé divadlo není vůbec nic obyčejného. Předškolní děti si společně s pani učitelkami vyrazily do centra Prahy na tajemné divadlo plné světel, kouzel a zvláštních zvukových efektů. Děti Vám jistě budou vyprávět celý příběh a protože se uvnitř nesmělo fotografovat, pár fotografií jsme si udělali před představením.

 
 
 
 
Zpět na fotoalbum